Hekimlerimiz2018-06-05T08:19:00+00:00

HEKİMLERİMİZ

Dt. Yasin Gökçegöz

Diş Hekimi

Diş hekimi Yasin Gökçegöz, lise öğrenimini gördüğü İstanbul’un köklü liselerinden olan Cağaloğlu Anadolu Lisesinde temellerini attığı diş hekimliği tutkusunu Erciyes Üniversitesi’nde geçirdiği başarılı öğrencilik yıllarıyla taçlandırmıştır.

Estetik alanda birçok bilimsel çalışmalarda bulunan Yasin Gökçegöz, Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği (EDAD) ve Computer Aided Dentistry Academy (CADA) üyesidir.

Vizyon ve misyon olarak hastalarına hizmet verdiği gerek sağlık gerek estetik alanlarda her zaman en kaliteliyi ve en iyisini sunmayı amaçlamaktadır.

Bu bağlamda en yeni ve en güncel tedavi yaklaşımlarını sürekli takip ederek hastalarına profesyonel tedavinin hazzını yaşatmaktadır.

Diş hekimi Yasin Gökçegöz’ün vakalarını instagram hesabından takip edebilirsiniz.

İnstagram hesabı : @dr.yasingokcegoz


Dt. Elçin Çelik

Diş Hekimi

Elçin Çelik Gaziantep Vakıf Koleji’nde lise öğrenimini tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamıştır. 2015 yılında çalışmaya hayatına başlayan doktorumuz İstanbul ve Bursa da özel ağız diş sağlığı polikliniklerinde hasta kabulune başlamıştır.

Ağız ve diş sağlığı konusunda herzaman koruyucu ve önleyici tedavilerle yaklaşımı tercih ederken, mesleki gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip etmekte ve uygulamaktadır.

 


Dr. Cem Akmanlar

Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı

İlk ve orta öğretimini doğduğu şehir Adana’da tamamlayan Cem Akmanlar lise eğitimine dereceyle girdiği İstanbul Amerikan Robert Koleji’nde devam etmiştir. Ardından Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde sürdürüp onur derecesiyle mezun olmuştur.

Profesyonel hayatına başlamasının ardından İstanbul Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalında doktora eğitimine devam etmiştir. Hem klinik hem de akademik hayatın içinde dişeti hastalıkları ve cerrahisi dalında kendini geliştirmiştir.

Multidisipliner çalışmanın öneminin farkındalığıyla cerrahi ve periodontoloji alanlarında çok sayıda kurs seminer ve kongreye katılarak bu alanlardaki gelişmeleri yakından takip etmiştir ve etmektedir.

Türk Diş Hekimleri Birliği, Türk Periodontoloji Derneği, Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği üyesi olan Cem Akmanlar Dişeti Hastalıkları, Çene Cerrahisi ve İmplant Cerrahisi alanlarında tedavilerini sürdürmektedir.


Dt. Ömer Baz

Diş Hekimi

Diş hekimi Ömer BAZ, ilk ve orta öğretimini Tokat’ın 26 Haziran İlköğretim Okulunda tamamladıktan sonra Tokat Anadolu Öğretmen Lisesinde lise eğitimi almıştır. Lisans eğitimini Samsun On Dokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.

Üniversite eğitimini “Porselen Laminate Veneer” tez çalışması ile tamamlamıştır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra özel kliniklerde çalışma hayatına başlamıştır.

Çalışma yaşamının yanı sıra “Endodontide sorunların köküne iniyoruz” (Dr. Toygan Bora), “Temel implant eğitimi” ( Doç. Dr. Alp Saruhanoğlu) v.b kurs ve eğitim programlarına katılmıştır. Mesleki gelişimleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendini bu konuda geliştirmektedir.

Türk Diş Hekimleri Birliği, Estetik Diş Hekimleri Akademisi Derneği üyesidir.


Dr. Cemile Uysal

Ortodonti Uzmanı