Hakkımızda2019-10-02T12:31:29+00:00

HAKKIMIZDA

SmileGroup Diş Kliniği, hastalarına Türkiye’nin en prestijli ve en kaliteli hizmetini vermek amacıyla Şişli ‘de tek merkezde hizmet sunmaktadır.

Diş hekimliği alanında Türkiye’de ve farklı ülkelerde yapılan eğitimlerde sunumlar yapan Smilegroup,her zaman kendisini çok daha ileri taşımayı hedeflemektedir.

Hastalarına,konforu çok iyi yaşatmayı dikte edinen Smilegroup,kliniğe gelen her hastayı daha mutlu çıkarma garantisi verir.

Tüm branşlarda uzman hekim kadrosuyla ilerleyen Smilegroup,tedavilerde koordineli çalışarak,en değerli varlığımız olan zamanı,iyi kullanmayı hedefler.

Smilegroup,Türkiye’nin farklı illerinde bulunan diş kliniklerine,kurumsallık hizmeti sunmaktadır.

Farklı markalarda,konsept kliniklere sahip olan Smilegroup,diş hekimliği hizmetini herkese yüksek konfor ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Hedefleri her zaman kalitenin ve prestijin, kusursuz bir hizmetle buluşması ile hastaların her zaman mutlu olmalarını sağlamak olan SmileGroup, bu alanda sağlam hizmet kadrosuyla, kliniklerin mimari dizaynlarıyla ve son teknoloji ekipmanlarıyla hayallerde olanı gerçeğe çevirmektedir.

Diş hekimliğinin tüm branşlarında hizmet veren SmileGroup, her alanda bulunan doktor kadrosuyla, her alan için Avrupa-i standartlarda tedavi sunmaktadır.

Hedefimiz; her hastanın en iyi tedaviyi en iyi koşullarda ve güvenilir ellerde almasını sağlamak. Bunun için kliniklerimiz ideal koşullarda sağlık hizmetini, bunun yanında güler yüzü, sıcak muhabbeti, her daim kendinizi özel hissedeceğiniz ferah ortamı sizlere tüm kliniklerinde sunmaktadır.